Групата “Bee Gees” се ренкарнираа во Битола – Видео

Вака добра пародија не сте слушнале до сега. Станува збор за пародија на хитот , ,,Stayin Alive” од страна на дечките од ,,Празни муабети”.

Loading...

Еве уште нешто вредно да се слушне …

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here