Фановите, посебно оние на 30 години со нетрпение ги чекаа новите продолженија на серијата „Беверли Хилс“. Брендон, Бренда, Дона, Кели и Андреа како 50 годишници  се враќаат дома и се сеќааваат на времето поминато како тинејџери.

Серијата веќе започна да се емитува, засега се планирани шест нови епизоди, но како што говорат гласините, ако тие привлечат доволно внимание, може да има и уште продолженија.

Loading...

Сепак, она што го одбележи враќањето на омилените ликови од девесеттите години е смртта на Лук Пери кој почина пред неколку месеци од мозочен удар.

Сепак ликот на Дилан се појави во серијата на емотивен начин. Погледнете.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here