ЕКСТРЕМНА ЉУБОВ: Мажот го дели со своето момче (ВИДЕО)

Маж и жена … и уште еден маж!?

Бела и Kен  биле венчани пет години и имале две мали ќерки. Бела го запознала Даниел на една забава и веднаш забелажала дека добро да се сложува со него.

– На крајот на вечерта, не знам зошто, но тој требаше да си оди, па се поздравуваме и јас го бакнав. ОК, мажена сум и бакнав друг маж, рекла 34-годишната Бела.

Loading...

Бела и Кен се во врска уште од студентските денови и секогаш биле моногамни, но по тој настан започнале да разговараат за опцијата да се гледаат и со други луѓе. Тогаш одлучиле да ги запознаат подобро Даниел и неговата жена, кои билe во отворен брак.

– Беше преполно со хемија и мислевме дека тоа можеби навистина сакаме да го пробаме, рекла Бела, додавајќи дека ги повикале кај себе. Неколку пати разговарале и завршиле во групен секс, по што продолжоле да се гледаат и понатаму.

Но, Даниел и неговата жена започнале да имаат проблеми во бракот и година дена по нивниот групен секс, во 2015. година Даниел се развел и започнал да живее со Бела и Кен.

Оваа трио набргу се преселило во нова и поголема куќа, набавиле огромен кревет кој можат да го делат заедно.

– Обично сме Бела и јас или Кен и таа, вели Даниел, а Бела додава дека всушност немаат често заеднички секс.

Се случува и двајцата мажи понекогаш да се сами и интимни.

– Не е невообичаено. Тоа е како торта – не јадете торта постојано, рекол Даниел.

Извор: Кумановски Муабети , јутјуб , Barcroft TV

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here