Жесток секс на плажата Зрче ги шокираше капачите…

Млада двојка на хрвстската плажа Зрче во петокот околу 15 часот не можела да се запре во љубовниот занес.

„Плажата беше преполна со луѓе. Одеднаш сите станаа и почнаа да ги вадат мобилните телефони и апарати. Момче и девојка на жолта патка со големина од два метри, на оддалеченост од само 50 метри од брегот, водеа љубов. Луѓето ги бодреа и им аплаудираа, а тие добија дополнителен поттик“, рече еден од очевидците.

Loading...

Додава дека тоа траело најмалку половина час. Откако завршиле, скокнале во море за да се освежат, а ветерот патката им ја однел далеку од брегот.

На крајот не ми преостанало ништо друго, туку голи да излезат од морето. Девојката на себе го имала само горниот дел од костимот за капење.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here