Кристијано Роналдо објави фотографија од одморот во Дубровник

Роналдо

Кристијано Роналдо и Георгина Родригез вчера пристигнаа во Дубровник каде ќе останат неколку денови.

Португалецот и неговата девојка во Дубровник пристигнаа со приватен авион во сопственост на фудбалерот, а парот неуморно со фановите споделува како си поминува таму.

Loading...

Веќе неколку денови се таму и откако Георгина се фотографираше во танга, овој пат Роналдо се пофали со фотографија на Инстаграм.

На фотографијата тој е по шорцеви истакнувајќи ги стомачните, а за неколку часа истата собра над 9 милиони лајкови.

View this post on Instagram

😜

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here