Готвачот Бен Черчил специјализирал во создавање неверојатни илузии од десерти кои потсетуваат на друга храна или секојдневни предмети. Од обичен десерт во форма на јаболко, до пепелници што се јадат, овој готвач постојано ги изненадува своите обожаватели со овие вкусни десерти за целото семејство.

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here