Објавен новиот спот на Каролина Гочева (Видео + фото)


Денеска е објавен најновиот видеозапис на Каролина Гочева за песната „Бели цветови“, нумера која е дел од албумот „Извор“. Спотот се снимаше пред два месеци на повеќе локации низ Скопје, во режија на Чедо Поповски.
За новиот спот Каролина вели: „Драги мои, со задоволство ви го претставувам видеозаписот за највеселата песна од албумот, ‘Бели цветови’. Се надевам дека нашава убава приказна дополнително ќе ви ги разубави овие последни сончеви денови. Уживајте ❤
Еве и неколку фотографии од снимањето на спотот:
WordPress.com

Like it? Share with your friends!

117 shares

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
1
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Comments

comments