Ронадло и Георгина имаат нов скап домашен миленик, „грдата“ мачка Алегриа – Фото


Најдобриот фудбалер на Јувентус, Кристијано Роналдо и неговата убава свршеница Георгина се пофалија со нов член во семејството.

Во домот на мегапопуларната двојка во Торино пристигна  нов домашен миленик, мачката без влакна Алегриа.

Според многумина станува збор за еден од најгрдите домашни миленици.

Loading...

Георгина  на Инстаграм се пофали со фотка од нивниот  скап домашен миленик. На пазарот на домашни миленици  мачките од оваа сорта се продаваат од 2000 до 4000 евра.

WordPress.com

Like it? Share with your friends!

163 shares

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Comments

comments