Џенифер Лопез (50) се појави на Фестивалот во Торонто, каде го промовираше новиот филм „Hustlers“ .

Џеј Ло заблеска во жолт слоевит фустан изработен од тул и украсни панделки.

Loading...

Пејачката со својот атрактивен изглед ги намами очите на сите присутни кога одеше на црвениот тепих во овој впечатлив изглед.

Сепак, некои од присутните извадија транспаренти на кои пишуваше дека актерката и пејачка ги мрази животните и да престане да носи крзно. Некои фрлаа по неа со хартија и направија скандал на настанот.

Иако на премирата не носеше крзно, љубителите на животни ја искористија оваа прилика за да ја посрамотат.

Џенифер освен од обезбедувањето имаше и заштита од свршеникот кој дојде на премиерата на филмот.

Џеј Ло е главната sвезда на филмот во кој игра стриптизета, а како што е познато, филмот се заснова на вистински настан.

Извор: вистина.мк gossip.mk

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here