ФОТО: Георгина позираше без маичка и ги истакна бујните облини

Вереницата на фудбалерот Роналдо со секоја своја објавена фотографија максимално го привлекува вниманието на медиумите.

Нејзините бујни облини никој не оставаат рамнодушен. Георгина објави фотографија на Инстаграм на која позира без маичка, а на која задникот е во преден план.

Loading...
View this post on Instagram

🏴‍☠️🖤…@aloyoga

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here