21 C
Skopje
Saturday, June 6, 2020
Home Телевизија

Телевизија

1500 евра неделно за учество во реално шоу а куќата ќе ја добијат со...

Двојката за која зборува целиот регион, поради разликата од 53 години, од понеделникот стана дел од реалното шоу „Парови“.

Гледачите згрозени од „18+“ сцената во новата серија „Mother Father Son“ на ВВС –...

Долгоочекуваната серија „Mother Father Son“во продукција на ВВС со Ричард Гир и Хелен МекКрој во главните улоги, ги изненади многумина од гледачите...

НБА кошаркар спиел со 341 жена: Сопругата знаела само за 8 неверства на сопругот

Бренди и Џејсон Максијел (поранешен НБА кошаркар) биле во врска цели 17 години започнале да се забавуваат уште како тинејџери а се венчале во...

ПОРАДИ УКИНАТИТЕ КАНАЛИ, ДОГОВОРИТЕ СО ВИП И ТЕЛЕКОМ МОЖАТ ДА СЕ РАСКИНАТ БЕЗ ПЕНАЛИ

Kорисниците на услугите за кабелска телевизија на ВИП и Телеком, можат да ги раскинат договорите без да плаќаат пенали, откако операторите укинаа дел од...

Stay connected

1,582FansLike
6,210FollowersFollow
4,350FollowersFollow
96FollowersFollow

Latest article

Чувар куќа и мед за хемороиди, желудник, тироидеа и цисти

Чувар куќа може да се користи за лечење на висока температура и грозница, против крварење во носот, за регулирање на крвниот притисок,...

(ВИДЕО) Фуркан Салиу влезе во Инфективна на интензивна нега и од прва долови што...

Новинарот Фуркан Салиу влезе во Инфективната клиника Скопје, на одделението за Интензивна нега каде што се лекуваат најтешко болните од Корона. Притоа...

Тамара Тодевска ја објави англиската верзија на новиот сингл

Пред некој ден, македонската пејачка ги израдува фановите со нова песна, насловена „Слобода“. Песната, која ќе биде дел од нејзиниот трет...

РАЗРЕШЕН РЕИСОТ СУЛЕЈМАН РЕЏЕПИ КОЈ ГО ПРОГЛАСИ КОВИД-19 ЗА МРТОВ

Поглаварот на Исламската верска заедница(ИВЗ) Сулејман Реџепи е разрешен од функцијата. До избор на нов претседател функцијата ќе ја извршува гостиварскиот муфтија...