11 C
Skopje
Thursday, November 14, 2019
Home Телевизија

Телевизија

Гледачите згрозени од „18+“ сцената во новата серија „Mother Father Son“ на ВВС –...

Долгоочекуваната серија „Mother Father Son“во продукција на ВВС со Ричард Гир и Хелен МекКрој во главните улоги, ги изненади многумина од гледачите...

НБА кошаркар спиел со 341 жена: Сопругата знаела само за 8 неверства на сопругот

Бренди и Џејсон Максијел (поранешен НБА кошаркар) биле во врска цели 17 години започнале да се забавуваат уште како тинејџери а се венчале во...

ПОРАДИ УКИНАТИТЕ КАНАЛИ, ДОГОВОРИТЕ СО ВИП И ТЕЛЕКОМ МОЖАТ ДА СЕ РАСКИНАТ БЕЗ ПЕНАЛИ

Kорисниците на услугите за кабелска телевизија на ВИП и Телеком, можат да ги раскинат договорите без да плаќаат пенали, откако операторите укинаа дел од...

Stay connected

1,455FansLike
6,210FollowersFollow
4,350FollowersFollow
100FollowersFollow
Booking.com

Latest article

Слаткар направи песна за серијалот “Дајте Музика”- „Боже фала ти, со што ли заслужив“

Песната носи наслов „Јас имам некој“ а според текстот посветена е на неговата сопруга Сања Николиќ со која се во брак пет години. Песната е...

Закана од директорите затоа што јавно објавиле дека има билинг во училиштата

Младинската организација Сојуз на средношколци на Република Македонија иако постои неполни две години, веќе се зафати со детектирање и решавање на сериозни...

Нискокалорични алкохолни пијалоци што може да ги пиете додека сте на диета

Иако неодамнешното истражување на медицинското списание „Лансет“ покажа дека ниту едно количество алкохол не е добро, ретки се тие кои целосно би...

12 години и ниту една емоција не се промени. Пренесете им на новите генерации...

Физички го нема 12 години а сепак е присутен во нашите мисли и срца, на денешен ден во 2007 година го...