16.8 C
Skopje
понеделник, мај 23, 2022
Home Екстремно

Екстремно

Имала сексуални односи со најмалку 20 духови, неодамна се верила со еден од нив...

Британката Аметист Реалм се верила со еден дух од Австралија. Таа го известила светот на живите дека планира голема свадба со својот одамна починат...

ВИДЕО: Жена си го мие га*от на фонтана во центарот на Куманово

Вчера околу пладне жена си го изми задникот на градската чешма во центарот на Куманово, пред очите на голем број на случајни минувачи. Луѓето кои...

Две лица загинаа, лекарите се борат за животот на трето лице (ВИДЕО)

На традиционалното новогодишно капење во Риека две лица загинаа, лекарите се борат за животот на трето лице, а неколкумина се повредени.  Се чини дека до...

„Бев член на група наречена Kissy Girls. Бев многу сексуално развиена во градинка“

Еднаш изјави дека спиела само со 4 мажи, од кои тројца биле нејзини сопружници. Но, Анџелина Џоли искусила многу побизарен љубовен и сексуален живот,...

Stay connected

0FansLike
6,210FollowersFollow
4,350FollowersFollow
0FollowersFollow

Latest article

Најпознатиот Македонски јутјубер Марко-GP се збогуваше со фановите

Најуспешниот македонски јутјубер Марко Марковиќ, познат под псевдонимот GP, се збогуваше со фановите.  Како што соопшти тој самиот, време...

Како актерката и пејачка Долорес Поповиќ стана Лео Поповиќ?

Поповиќ во последниов период се соочува со сериозни животни ситуации, откако конечно ја донел одлуката да стане маж, иако во моментов сè...

Инстаграм воведува претплата. Ја превзема ли инстаграм работата на “Only Fans”?

„Инстаграм“ почнува да тестира нова опција која на најпопуларните корисници, односно креаторите на оваа мрежа треба да им...

Денеска е голем ден: Св. Вера, Љубов и Надеж. Зошто славиме овој ден?

На овој ден се празнува споменот на познатата Римјанка Софија која своите ќерки ги воспитала да имаат вера во себеси и во...


This will close in 10 seconds