30 C
Skopje
Sunday, August 9, 2020

Хрватски маркет го доби првиот детергентомат

Претставен е првиот автомат за детергент т.н. детергентомат во првиот хрватски аутлет за храна, Жабац. Од автоматот може да се набават детергенти за повеќе...

Лекување со вода

Во Јапонија денес е многу популарно пиењето вода на гладен стомак, веднаш по будење. Полека, овој тренд се шири насекаде по светот, па дојде...

Шокантно признание: Бобан Рајович сака постари дами и се снима со нив

Пејачот Бобан Рајовиќ ја шокираше јавноста со новиот спот  за пената "Дијагноза" во кој главната улога ја има постара дама. - "Се разбира, дека по...

„Бев член на група наречена Kissy Girls. Бев многу сексуално развиена во градинка“

Еднаш изјави дека спиела само со 4 мажи, од кои тројца биле нејзини сопружници. Но, Анџелина Џоли искусила многу побизарен љубовен и сексуален живот,...

Stay connected

1,587FansLike
6,210FollowersFollow
4,350FollowersFollow
95FollowersFollow

Latest article

Тина Тарнер се враќа на музичката сцена. Заедно со Кајго го објавија ремиксот на...

На задоволство на милиони обожаватели ширум светот, легендарната поп-дива Тина Тарнер го прекрши ветувањето дека ќе се збогува со естрадата, што го...

Чувар куќа и мед за хемороиди, желудник, тироидеа и цисти

Чувар куќа може да се користи за лечење на висока температура и грозница, против крварење во носот, за регулирање на крвниот притисок,...

(ВИДЕО) Фуркан Салиу влезе во Инфективна на интензивна нега и од прва долови што...

Новинарот Фуркан Салиу влезе во Инфективната клиника Скопје, на одделението за Интензивна нега каде што се лекуваат најтешко болните од Корона. Притоа...

Тамара Тодевска ја објави англиската верзија на новиот сингл

Пред некој ден, македонската пејачка ги израдува фановите со нова песна, насловена „Слобода“. Песната, која ќе биде дел од нејзиниот трет...