24 C
Skopje
Friday, April 26, 2019

Дошол да го сруши ѕидот на сообраќајниот срам

https://www.facebook.com/gossip.mk/videos/350217642205695/

Видео: Знае ли Доналд Трамп да затвори чадор??

Дали американскиот претседател Доналд Трамп знае како се затвора чадор?- Е прашањето кое денеска го поставуваат сите светски медиуми. Погледнете ја снимката која ја насмеа...

Геј-пингвини во Австралија станаа родители

Мажјаци пингвини, од расата со жолти нозе од аквариумот во Сиднеј, Sydney's Sea Life изградиле заедничко гнездо, на кои потоа им била доверена грижа...

Рос од „Пријатели“ уловен како краде пиво во маркет?

Полицијата во англискиот град, Блекпул објави фотографија од момче осомничен за кражба во ресторан, а корисниците на социјалните мрежи веднаш ја воочија слиноста до...

Вознемирувачка снимка: Тинејџери малтретирале дете, го терале да бакнува стапалата, а потоа извадиле и...

На социјалните мрежи во Америка се појави вознемирувачка снимка на која тинејџер му се заканува на врсник, го понижува, малтретира и му се заканува...

Stay connected

1,338FansLike
6,210FollowersFollow
4,350FollowersFollow
96FollowersFollow

Latest article

Како мажите носеле шорцеви во 1970-тите – Фото Галерија

Кратките панталони се кратки. Затоа се викаат кратките панталони (шорцеви). Но, машките кратки панталони во 70-тите се кратки на едно ново ниво,...

Овој пар засади над 2 милиони дрвја и направи животните да се вратат во...

Поради интензивното уништување на шумите, секоја година губиме илјадници хектари шума, предизвикувајќи многу животни да ги загубат своите живеалишта. За жал, само...

Декорирајте ги велигденските јајца со помош на кокосово масло и зелка. (Видео)

Видео туторијал како да ги декорирате велигденските јајца со помош на кокосово масло и зелка...