20.8 C
Skopje
Thursday, June 20, 2019

Најмалку 12 повредени на комеморација за убиениот рапер Нипси Хасл

Најмалку 12 лица се повредени за време на комеморацијата за раперот Нипси Хасл, кој беше убиен викендов во Лос Анџелес.

Цела навивачка група за Спектакуларно запросување во Охрид (ВИДЕО)

Член на навивачката група Рибари со факли и песна од другарите од трибина, ја запроси својата девојка во охридската чаршија по мечот...

Весна бејби стана српска турбо фолк пејачка. Колегите Игор и Каролина со урнебесни коментари...

Македонската актерка Весна Петрушевска- Бејби на својот Инстаграм профил објави фотографија од вест објавена на македонски портал која ги насмеа нејзините следбеници.

Интернетот лошо влијае на родителите: Се снимаат како фрлаат кашкавал во лицето на ...

Родителите се како „излудени“ по новиот предизвик и мислат дека „царуваат“ на социјалните мрежи, а негативните критики немаат крај.

Близначки сакаат да се омажат за ист човек со кој најизменично имаат секс –...

Идентични близначки Ана и Луси Декинке открија дека најизменично имаат сексуалаен однос со нивниот заеднички партнер Бен. 33-годишните близначки...

Дошол да го сруши ѕидот на сообраќајниот срам

https://www.facebook.com/gossip.mk/videos/350217642205695/

Видео: Знае ли Доналд Трамп да затвори чадор??

Дали американскиот претседател Доналд Трамп знае како се затвора чадор?- Е прашањето кое денеска го поставуваат сите светски медиуми. Погледнете ја снимката која ја насмеа...

Stay connected

1,407FansLike
6,210FollowersFollow
4,350FollowersFollow
96FollowersFollow
Loading...

Latest article

НЕМА ДА ВЕРУВАТЕ НА ОЧИТЕ (и не е баш за верување) СЕ ТОПАТ автомобили...

На социјалните мрежи се споделуваат фотографии од стопени делови на автомобили поради високите температури кои во Кувајт го достигнаа максимумот незабележан досега...

Општина Чаир ке урива диви кафулиња во Скопската чаршија

Општина Чаир најави дека ќе урива диви летни тераси во Старата скопска чаршија. Од Општината испратиле решенија за отстранување на нелегалните градби...

Совршен бронзен тен со овој „природен чадор за сонце“

Не сите имаат совршен тен на кожата, сите ние помалку или повеќе користиме бројни препарати со кои можеме да ги прикриете...

Хороскопски знаци на кои љубовните вештини, им се речиси вродени

И додека некои се трудат и работат на своите љубовни вештини, на овие хороскопски знаци тоа им е речиси вродено.